brand: "siemens"
price: "VT44553"
currency: VUV
in_stock: true
reviews_count: 8
store_origin: VU
region: Vanuatu
---
**Brand:** siemens
**Price:** VT44553
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🔥 Stay ahead of the chill with Siemens’ smart thermostat magic! 📡
## Best For
- siemens enthusiasts
## Why This Product
- Trusted siemens brand quality
## Description
SIEMENS RDJ100RF/SET DIGITAL (RF) DAILY DIGITAL PROGRAMMABLE ROOM THERMOSTAT + RECEIVER
|---------------|-------|
| ASIN | B079HVLVZ3 |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | 27,832 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 37 in Home Programmable Thermostats |