title: "Sabrina 2 Basketball Shoes (FQ2174-100, White/Cement Grey/Black/Pinksicle) Size 5.5"
brand: "nike"
price: "VT67255"
currency: VUV
in_stock: true
category: "Nike"
store_origin: VU
region: Vanuatu
---
**Brand:** nike
**Price:** VT67255
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🏀 Elevate your game with Sabrina 2 — where speed meets precision and style meets hustle.
## Best For
- nike enthusiasts
## Why This Product
- Trusted nike brand quality
## Features
- Style#: FQ2174-100
- Sabrina has an innate ability to orchestrate the game anytime she steps on the court.
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B0DT533W6T |
| ASIN  | B0DT533W6T |
| Best Sellers Rank | #3,208,595 in Clothing, Shoes & Jewelry ( See Top 100 in Clothing, Shoes & Jewelry ) #659 in Women's Basketball Shoes |