Timber TuffTMW-28SSS Black Spring Loaded Skidding Tongs, 28 Inch
| ASIN | B007JQHFTM |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #189,326 in Patio, Lawn & Garden ( See Top 100 in Patio, Lawn & Garden ) #177 in Log Splitter Parts & Accessories |
| Capacity Description | 28in diameter |